ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ОБЩИНА ЗЛАТОГРАД
адрес: град Златоград, ул. „Стефан Стамболов“ №1, ет.2;
е-mail: [email protected]; www.oik2111.cik.bg
СПРАВКА ЗА КЛАСИРАНЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ СПОРЕД ПОЛУЧЕНИТЕ ПРЕФЕРЕНЦИИ
Община Златоград
Област Смолян
Общинска избирателна квота (ОИК): 382; 7 процента от ОИК : 27
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
Брой действителни гласове за този кандидат 1088; Брой избрани ОС: 3
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
1
|
Ангел Божанов Белев
|
198
|
да
|
2
|
Милко Александров Караджов
|
185
|
да
|
3
|
Емил Минков Хумчев
|
180 ( 106 ) *
|
да
|
4
|
Елена Атанасова Георгиева
|
80
|
не
|
5
|
Антон Сергеев Чираков
|
57
|
не
|
6
|
Денчо Христов Първанов
|
55
|
не
|
7
|
Северин Цветанов Ушев
|
53
|
не
|
8
|
Филип Иванов Баткаджов
|
41
|
не
|
9
|
Виктор Румянов Профиров
|
39
|
не
|
10
|
Милен Стоилов Кюлевчиев
|
38
|
не
|
11
|
Ирина Орлинова Хаджиева
|
32
|
не
|
12
|
Севдалин Хитов Топчиев
|
27
|
не
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
13
|
Миглена Емилова Калайджиева
|
20
|
не
|
14
|
Пламен Василев Крушков
|
26
|
не
|
15
|
Младен Николаев Масатев
|
15
|
не
|
16
|
Севдалин Асенов Руменов
|
24
|
не
|
МКП „ЗАЕДНО ЗА ОБЩИНА ЗЛАТОГРАД“
Брой действителни гласове за този кандидат 1969; Брой избрани ОС: 6
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
1
|
Величко Асенов Сидеров
|
682 (69) *
|
да
|
2
|
Антон Славчев Симеонов
|
217
|
да
|
3
|
Емилия Младенова Кръстева
|
211
|
да
|
4
|
Александър Фердов Илийков
|
162
|
да
|
5
|
Стефан Живков Мерков
|
112
|
да
|
6
|
Жечка Емилова Хаджийска-Партаджиева
|
93
|
да
|
7
|
Ерол Реджеб Чинар
|
90
|
не
|
8
|
Моника Златкова Пинева
|
66
|
не
|
9
|
Мария Борисова Хаджидончева
|
65
|
не
|
10
|
Албена Руменова Мушкова
|
62
|
не
|
11
|
Красимир Димитров Алексиев
|
48
|
не
|
12
|
Жасмина Сашева Добрева
|
46
|
не
|
13
|
Петко Маринов Камбуров
|
36
|
не
|
14
|
Розалин Атанасов Хаджиев
|
33
|
не
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
15
|
Дафина Любенова Дюлгерова
|
15
|
не
|
16
|
Благомир Струменов Хаджиев
|
14
|
не
|
17
|
Хари Емилов Торманов
|
17
|
не
|
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
Брой действителни гласове за този кандидат 1041; Брой избрани ОС : 3
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
1
|
Григор Николов Джангалов
|
234** (61)*
|
да
|
2
|
Кирил Станков Даскалов
|
145
|
да
|
3
|
Антон Асенов Ушев
|
99
|
да
|
4
|
Йорданка Емануилова Романова
|
91
|
не
|
5
|
Пламен Маринов Чингаров
|
77
|
не
|
6
|
Севдалин Съботинов Севриев
|
75
|
не
|
7
|
Венцислав Митков Кутев
|
55
|
не
|
8
|
Минка Славчева Хаджийска
|
50
|
не
|
9
|
Здравка Огнянова Ефремова
|
40
|
не
|
10
|
Виктор Бисеров Травлев
|
38
|
не
|
11
|
Здравко Лилянов Мишев
|
35
|
не
|
12
|
Ивайло Светославов Бурдев
|
31
|
не
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
13
|
Здравка Здравкова Маринова
|
19
|
не
|
14
|
Стойчо Митков Хаджиев
|
19
|
не
|
15
|
Диана Андреева Николова
|
20
|
не
|
16
|
Йордан Данаилов Динчев
|
20
|
не
|
17
|
Стефан Тодоров Алендаров
|
9
|
не
|
ПП ГЕРБ
Брой действителни гласове за този кандидат 1762; Брой избрани ОС : 5
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
Избран за Общински съветник
|
1
|
Асен Райчев Хасапчиев
|
498 (385)*
|
да
|
2
|
Нина Илиева Пашова
|
171
|
да
|
3
|
Светлозар Веселинов Пехливанов
|
125
|
да
|
4
|
Людмил Славчев Симеонов
|
110
|
да
|
5
|
Борислав Филипов Хаджиев
|
108
|
да
|
6
|
Десислава Симова Топчиева
|
94
|
не
|
7
|
Сашо Митков Байрев
|
89
|
не
|
8
|
Румен Асенов Пехливанов
|
81
|
не
|
9
|
Яна Хариева Хаджиева
|
80
|
не
|
10
|
Дарина Александрова Кинанева
|
66
|
не
|
11
|
Севдалин Векилов Дюлгеров
|
54
|
не
|
12
|
Николай Илиев Йорданов
|
51
|
не
|
13
|
Радослав Антимов Топалов
|
50
|
не
|
14
|
Любомир Емилов Ангелов
|
41
|
не
|
15-жр.
|
Анелия Бисерова Атанасова
|
38
|
не
|
16-жр.
|
Китка Дафинова Топалова
|
38
|
не
|
Партии с гласове под квотата, без спечелени мандати:
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ ( НФСБ )
СПИСЪК „А“ :
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
1
|
Данчо Живков Александров
|
92 ( 64 ) *
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
2
|
Невина Александрова Вунцова
|
6
|
3
|
Кирчо Христов Мемов
|
3
|
4
|
Николай Захариев Илиев
|
18
|
5
|
Борислав Захариев Кадиев
|
12
|
6
|
Илия Иванов Читаков
|
6
|
7
|
Миглена Станчева Альолова
|
0
|
8
|
Марин Лозанов Дюлгеров
|
1
|
9
|
Дичо Самуилов Сапунджиев
|
1
|
ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ /
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
1
|
Митко Динков Пинев
|
48 ( 24 ) *
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
2
|
Валентина Симеонова Радулова
|
14
|
3
|
Велчо Филев Гогаджов
|
15
|
4
|
Ваклин Димитров Хъмчев
|
1
|
Българска Социалдемокрация
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
1
|
Младен Асенов Чаушев
|
65 ( 45 ) *
|
2
|
Данаил Алексиев Башев
|
31
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
3
|
Асен Милков Башев
|
18
|
4
|
Деян Ваклинов Деянов
|
22
|
5
|
Юри Маринов Камбуров
|
23
|
6
|
Захари Пламенов Кадиев
|
6
|
7
|
Наско Асенов Профиров
|
15
|
8
|
Митко Кирилов Чомезов
|
1
|
9
|
Антон Христов Папучаров
|
5
|
10
|
Ана Антонова Чолакова
|
2
|
11
|
Светла Янкова Хъмчева
|
1
|
12
|
Минка Славчева Кюлевчиева
|
4
|
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
СПИСЪК „А“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
1
|
Божидар Любомиров Павлов
|
80 ( 32 ) *
|
2
|
Веско Захариев Северинов
|
67
|
3
|
Виктор Благовестов Башев
|
50
|
СПИСЪК „Б“
Номер по ред
|
Имена
|
Преференции
|
4
|
Здравко Захариев Благоев
|
7
|
5
|
Филчо Спасов Лазаров
|
12
|
* в скоби е посочен броят преференции, служебно отредени за водач на листа
** В протокола на СИК 21 11 00 003 са отразени 16 преференции за г-н Григор Джангалов. В числовите данни, качени на електронната страница на ЦИК, обаче преференциите са отразени като служебно получени. За констатирана техническа грешка е уведомена ЦИК.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА ЗЛАТОГРАД
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
2
|
Емил Минков Хумчев
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
1679
|
3
|
3
|
Митков Динков Пинев
ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ /
|
177
|
6
|
4
|
Младен Асенов Чаушев
Българска Социалдемокрация
|
929
|
8
|
8
|
Мирослав Митков Янчев – КМЕТ на първи тур
ПП ГЕРБ
|
4379
|
10
|
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ СТРАШИМИР
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
2
|
Невен Ясенов Алендаров
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
48
|
0
|
8
|
Марияна Кирилова Керменова
ПП ГЕРБ
|
46
|
0
|
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ СТАРЦЕВО
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
2
|
Севдалин Хитов Топчиев
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
251
|
2
|
5
|
Хари Емилов Торманов
МКП „ ЗАЕДНО ЗА ОБЩИНА ЗЛАТОГРАД“
|
381
|
2
|
8
|
Румен Василев Биндев
ПП ГЕРБ
|
685
|
4
|
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ ЕРМА РЕКА
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
2
|
Минка Юриева Хаджиева
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
185
|
0
|
6
|
Йордан Данаилов Динчев
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
|
78
|
0
|
8
|
Зарко Христов Хаджиев
ПП ГЕРБ
|
272
|
0
|
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ ДОЛЕН
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
1
|
Дичо Самуилов Сапунджиев
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ ( НФСБ )
|
166
|
0
|
2
|
Миглена Емилова Калайджиева
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
134
|
0
|
4
|
Захари Пламенов Кадиев
Българска Социалдемокрация
|
67
|
0
|
7
|
Здравко Захариев Благоев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
|
217
|
0
|
8
|
Асен Здравков Кауков
ПП ГЕРБ
|
138
|
0
|
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ АЛАМОВЦИ
№
|
Име на кандидат, издигнат от партия, коалиция или независим
|
Действителни гласове
|
Недействителни
гласове
|
2
|
Аспарух Тодоров Ангелов
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
|
120
|
0
|
8
|
Митко Милков Баткаджов
ПП ГЕРБ
|
108
|
0
|
АСЕН ЧЕРЕШАРОВ
Председател на ОИК Златоград